Paieška svetainėje

Pasitikrinkite el. paštą

 

 

Pažįsta pagal svetainės dizainą

Dauguma interneto lankytojų pirmiausia atkreipia dėmesį į svetainės dizainą. Galime teigti, kad originalus dizainas nulemia svetainės populiarumą. Dizainas turi išsiskirti originalumu, patrauklumu, spalvų deriniais, grafika ir pan.

Mūsų įmonė dizainą kiekvienai įmonės interneto svetainei kuria individualiai. Jei sukurtas svetainės dizainas kliento netenkina, jį koreguojame iki galutinio varianto pagal kliento pageidavimus. Bendradarbiaujame su daug žinomų Lietuvoje web-dizainerių, kurie tikrai pasiūlys optimalų dizaino sprendimą.

Interneto svetainės dizainas kuriamas laikantis griežtų reikalavimų. Kiekvienas dizaino elementas turi būti suderinamas su turinio valdymo specifika, laikantis visų „Usability“ reikalavimų. Kurdami puslapius stengiamės, kad puslapiai būtų vienodai rodomi visuose interneto naršyklėse, bei užsikrovimo greitis nepriklausytų nuo vartotojo turimos kompiuterinės įrangos. Programuodami laikomės W3 standarto.

Patogi svetainė - geras randamumas

Patogus ir logiškas menių tai ne venitelis patogios navigacijos įrankis svetainėje, lankytojas suras jam reikalingą informacija greičiau padeda svetainės žemėlapio.

Svetainės žemėlapis yra būtinas ir nepamainomas modulis interneto svetainei, nes atspindi visą tinklapio turinį. Informacija čia pateikiama struktūrizuotai ir susistemintai – medžio tipo struktūra. Tai palengvina navigaciją bei reikalingos informacijos paiešką taip padedant svetainės lankytojui lengviau orientuotis svetainės struktūroje.

Tinklapyje yra realizuota galimybė turėti ypač didelį skaičių meniu lygių ir elementų. Lankytojui nepasiklysti padeda naršymo kelias. Vartotojas visada mato kur jis yra.

Informacija pakeisite per minutę

Siekiame užtikrinti, kad mūsų e-sprendimai būtų patogūs svetainės lankytojui ir žinoma svetainės administratoriui. Dažniausiai svetaine administruoja žmogus turintis ir kitų pareigų įmonėje, todėl labai svarbu, kad svetainės administravimas būtu lengvas ir greitas.

Svetainės administravimui sukūrėme ir įgyvendinome 2CLICK-EDIT koncepcija – kiekvienas svetainės objektas yra pasiekiamas redagavimui ne daugiau nei 2 pelės paspaudimais. Esame įsitikinę, kad mūsų turinio valdymo sistema yra vienas patogiausių įrankių redaguoti tinklapį.

Svetainėje įdiegtas plataus funkcionalumo WYSWYG redaktorius, apdorojantis, tekstus, lenteles, nuorodas, iliustracijas, iliustracijų redagavimą, HTML kodą, tekstus keliamus iš MS Word ir kitų redaktorių.

Mes nesustojame

Esame sukūrę daugybę įvairios paskirties InterTVS modulių: skirtingų vartotojų lygių prisijungimas, produkcijos katalogas, foto galerija, e-komercijos platforma, kainų skaičiuoklė, prekių krepšelis ir kt. Prireikus Juos galime lengvai aktyvuoti Jūsų tinklapyje.

Turinio valdymo sistema InterTVS - išskirtiniams mūsų klientų poreikiams tenkinti - gali būti lengvai plečiama kuriant papildomus modulius. Zope/Python platforma užtikrina itin lengvą išorinių duomenų bazių prijungimą (Oracle, Postgres, Mysql).

Vieninteliai Lietuvoje rodome išskirtinį dėmesį mūsų produkto InterTVS funkcionalumui ir kokybei – nemokamai ir reguliariai (kas 2-3 mėn.) atnaujiname sistemą pagal mūsų klientų pastabas. Tai galime daryti dėl modulinės turinio valdymo sistemos struktūros, bei centralizuoto jos valdymo mūsų serveryje.

Mus myli paieškos robotai

Skiriame ypatingą dėmesį tinklapių suderinamumui su paieškos sistemomis (raktažodžiai ir aprašymai kiekvienam puslapiui, nuorodų eilutė, svetainės žemėlapis ir kt.). Mūsų sukurti tinklapiai yra lengvai ir greitai randami.

Pateikiame keletą pavyzdžių, kokiais raktiniais žodžiais yra randami mūsų klientai populiariausioje pasaulyje paieškos sistemoje Google