BestPartner.LT

Susisiekite

Draugystės g. 19-349, LT-51230, Kaunas.
Tel.Faks.: +370 37362539.
Mob.tel.: +370 604 07050.

Laukiame Jūsų žinučių 

"Microsoft" siūlys šešias "Windows 7" versijas.

"Microsoft" paskelbė planuojantys pasiūlyti pirkėjams šešias "Windows 7" operacinės sistemos versijas šių metų pabaigoje arba kitų pradžioje. Versijų spektre yra visko, pradedant skirta nedideliems nešiojamiems kompiuteriams, baigiant "Ultimate" paketu.

Kūrėjų teigimu, vienas iš tikslų yra nurodyti vartotojams aiškų OS atnaujinimo į "Windows 7" kelią. Pavyzdžiui, "Vista Basic" turėtojai galės iškart imtis "Windows 7 Basic". O versijos bus tokios:

"Windows 7 Starter Edition"

Ji bus siūloma tik naujuose kompiuteriuose bei su kai kuriais jų komponentais, visose pasaulio rinkose. Versija turės tik būtiniausias funkcijas, tačiau kas kaip bus tiksliau dar neaišku.

"Windows 7 Home Basic"

Tai versija, kuri bus siūloma tik besivystančių šalių rinkoms, vartotojams, norintiems žengti į "Windows" pasaulį ir daugeliu atvejų naudojantiems stalinius kompiuterius.

"Windows 7 Home Premium"

Rekomenduojamas pasirinkimas namų vartotojams. Jie galės naudotis visomis būtiniausiomis funkcijomis patrauklioje aplinkoje, lengvai prijungti kitus elektroninius įrenginius prie kompiuterio.

"Windows 7 Professional"

Rekomenduojamas pasirinkimas smulkiajam verslui ir pažengusiems vartotojams, mobiliems profesionalams su specifiniais poreikiais. Ši versija bus siūloma visų pirmą toms bendrovėms, kurios dabar naudoja "Windows Vista Business".

"Windows 7 Ultimate"

Versija tiems, kas nori turėti viską, nors "Microsoft" pripažįsta, jog tokių vartotojų nėra daug. Tai variantas kompiuterių entuziastams ir tiems, kas namų kompiuteryje nori turėti tokias verslui skirtų operacinės sistemos versijų savybes kaip "BitLocker".

"Windows 7 Enterprise"

Versija stambiojo verslo bendrovėms, didžiosioms "Microsoft" klientėms. Ji nebus parduodama dėžutėse ar su nauja technine įranga. Kompanija daugeliu atvejų pasirašys su stambiosiomis vartotojimis atskirus susitarimus. Šioje versijoje daug dėmesio skirta duomenų apsaugai, kaštų optimizavimui.
 
Games.lt

Atnaujinta 2009-02-08 21:48:33.

Naujienos

Naujas Daniela hotel tinklapis

Pasaulį pamatė nauja Daniela viešbučio svetainė http://www.danielahotel.lt/

Pradėjo veikti Mechel Nemuno internetinė svetainė www.mechelnemunas.lt

Patogi struktūra, šiuolaikinis dizainas, išsamus produkcijos katalogas, galimybė pildyti užsakymus on-line – visa tai yra Mechel Nemuno internetinis portalas.

“Startavo” nauja tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt

Nuo šiandien pradėjo veikti atnaujinta tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt su patobulinta ir atnaujinta turinio valdymo sistema.

„Intel“ pademonstruos 8 branduolių procesorių

San Fransiske sekmadienį prasidėsiančioje tarptautinėje konferencijoje „ISSCC 2009“ bendrovė „Intel“ pristatys naujus „Nehalem“ mikroarchitektūros pagrindu sukurtus procesorius, praneša „EETimes.com“.