BestPartner.LT

Susisiekite

Draugystės g. 19-349, LT-51230, Kaunas.
Tel.Faks.: +370 37362539.
Mob.tel.: +370 604 07050.

Laukiame Jūsų žinučių 

Indijos moksleiviams – 10 dol. kainuojantys kompiuteriai.

Rytoj Indijoje bus oficialiai pristatytas itin pigaus moksleiviams skirto kompiuterio prototipas. Po 6 mėnesių planuojama pradėti masinę jų gamybą, praneša „Times of India“.

Naujovės techniniai ypatumai dar neatskleidžiami. Žinoma tik tiek, kad ne daugiau nei 10 JAV dol. kainuosiantis kompiuteris galės būti jungiamas prie laidinio ir bevielio vietinio tinklo, turės 2 GB atminties, o jo elektrinė galia neviršys 2 W.

Indijos vyriausybė užsakė šiems kompiuteriams skirtą edukacinę programinę įrangą, kuri moksleiviams ir studentams bus suteikta nemokamai.

Pranešama, kad kol kas būsimųjų kompiuterių gamybos kaina sudaro 20 JAV dol., bet pradėjus masinę gamybą jie atpigs. Be to, Indijos vyriausybė skirs dotacijas, kad visi besimokantieji galėtų juos įsigyti už 10 dolerių.

Pigaus kompiuterio kūrimo projekte dalyvauja Veloro technologijos instituto bei tyrimų institutų Bangalore ir Madrase mokslininkai. Su jais bendradarbiauja kelios Indijos IT bendrovės.

Balsas.lt

Atnaujinta 2009-02-08 21:51:06.

Naujienos

Naujas Daniela hotel tinklapis

Pasaulį pamatė nauja Daniela viešbučio svetainė http://www.danielahotel.lt/

Pradėjo veikti Mechel Nemuno internetinė svetainė www.mechelnemunas.lt

Patogi struktūra, šiuolaikinis dizainas, išsamus produkcijos katalogas, galimybė pildyti užsakymus on-line – visa tai yra Mechel Nemuno internetinis portalas.

“Startavo” nauja tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt

Nuo šiandien pradėjo veikti atnaujinta tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt su patobulinta ir atnaujinta turinio valdymo sistema.

„Intel“ pademonstruos 8 branduolių procesorių

San Fransiske sekmadienį prasidėsiančioje tarptautinėje konferencijoje „ISSCC 2009“ bendrovė „Intel“ pristatys naujus „Nehalem“ mikroarchitektūros pagrindu sukurtus procesorius, praneša „EETimes.com“.