BestPartner.LT

Susisiekite

Draugystės g. 19-349, LT-51230, Kaunas.
Tel.Faks.: +370 37362539.
Mob.tel.: +370 604 07050.

Laukiame Jūsų žinučių 

“Startavo” nauja tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt

Nuo šiandien pradėjo veikti atnaujinta tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt su patobulinta ir atnaujinta turinio valdymo sistema. Teisės portalo valdytojas ir tvarkytojas yra VĮ “Registrų centras, Teisinės informacijos departamentas. Šis internetinis projektas yra skirtas ne tik teisininkams profesionalams, bet ir plačiajai visuomenei, padėsiančiai Teisingumo ministerijai ir jai pavaldžioms įstaigoms „vieno langelio“ principu kaupti, sisteminti, publikuoti viešą informaciją.

Portalo kūrėjų patobulinimo ir atnaujinimo tikslas – padaryti tarpinstitucinę interneto svetainę vieną iš prieinamiausiu ir nuolatos atnaujintu, teisinės informacijos šaltiniu. Šis portalas leis Lietuvos informacinėje visuomenėjė patenkinti visų visuomenės grupių poreikius. Lankytojas galės rasti informacija skirtingoms vartotojų grupėms, t.y. informacija teisininkams, teisės studentams, verslininkams ir plačiajai visuomenei.

Kiekvieną rytą, atidaręs pirmą teisės portalo puslapį, lankytojas ras aktualiausius spaudos straipsniu, susijusius su teise. Vartotojui suteikta prieiga prie Teisingumo ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų ar institucijų interneto svetainių, jų skelbiama vieša informacija. Pateikta Litlex-Internet paslauga, t.y. prieiga prie Teisės aktų registro (TAR), teisės aktų paieškos sistemos Litlex, Antstolių informacinės sistemos, bei kitų Teisingumo ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų ar institucijų teikiamų viešų paslaugų. Vartotojas informuojamas ir apie kitas teisės naujienas: naujienų biuletenius, renginius, konferencijas, įvykius, seminarus, paskaitas, leidinius ir t. t. Portale sudaryta galimybė komentuoti naujienas ir taip išsakyti savo nuomonę, kurią galės perskaityti visi portalo vartotojai.

www.teisingumas.lt – tai erdvė, kurioje visuomenei suteikta galimybė bendrauti ir konsultuotis su teisininkais, rasti ne tik susistemintą ir nuolat atnaujintą viešą informaciją, bet ir suteikta galimybė ja naudotis. Tai galimybė tobulėti ir patiems teisininkams, plėsti profesinį akiratį, sužinoti pačias naujausias, teisines aktualijas

Kiekvienas apsilankęs šiame portale pajus, kad teisės pasaulis apima daugelį mūsų gyvenimo sričių, teisinė informacija reikalinga netgi tada, kai mes to net neįtariame. Čia vartotojas jausis laukiamas ir visateisis teisinės visuomenės narys.

Atnaujinta 2009-04-29 13:56:37.

Naujienos

Naujas Daniela hotel tinklapis

Pasaulį pamatė nauja Daniela viešbučio svetainė http://www.danielahotel.lt/

Pradėjo veikti Mechel Nemuno internetinė svetainė www.mechelnemunas.lt

Patogi struktūra, šiuolaikinis dizainas, išsamus produkcijos katalogas, galimybė pildyti užsakymus on-line – visa tai yra Mechel Nemuno internetinis portalas.

“Startavo” nauja tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt

Nuo šiandien pradėjo veikti atnaujinta tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt su patobulinta ir atnaujinta turinio valdymo sistema.

„Intel“ pademonstruos 8 branduolių procesorių

San Fransiske sekmadienį prasidėsiančioje tarptautinėje konferencijoje „ISSCC 2009“ bendrovė „Intel“ pristatys naujus „Nehalem“ mikroarchitektūros pagrindu sukurtus procesorius, praneša „EETimes.com“.