Paieška svetainėje

Pasitikrinkite el. paštą

 

 

Apie kompaniją 

Įmonė įkurta 2000-siais metais, ir šiuo metu vienija kelių dešimčių specialistų komandą. Viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių – interneto svetainių, su turinio valdymo sistema, kūrimas bei jų palaikymas.

ONYX yra viena daugiausiai interneto projektų per metus sukurianti IT bendrovė Lietuvoje. Tai neabejotinas mūsų profesionalumo ir naudojamų technologijų pranašumo įrodymas. Teikiame įvairias informacinių sistemų projektavimo, profesionalias tinklapių kūrimo ir palaikymo internete paslaugas.

Įmonėje įdiegtos pažangios dokumentų, projektų ir klientų valdymo sistemos, įgyvendinta virtualaus ofiso koncepcija, kuomet užsakymų priėmimas ir realizavimas yra pilnai nepriklausomi nuo geografinės darbo vietos padėties.

Kasdieniniame darbe vadovaujamės kokybės vadybos idėjomis bei teorijomis. Įdiegiama kokybės vadybos sistema pagrįsta ISO 9001:2000 reikalavimais. Keliame tikslą ne vėliau kaip 2008 metais I ketvirtį gauti ISO 9001 KVS sertifikatą.

Nuolatinio tobulėjimo ir klientų poreikių tenkinimo teorijas realizuojame praktikoje – vieninteliai Lietuvoje nemokamai atnaujindami turinio valdymo sistemas, rodydami išskirtinį dėmesį savo klientams ir stengdamiesi juos išlaikyti.