BestPartner.LT

Susisiekite

Draugystės g. 19-349, LT-51230, Kaunas.
Tel.Faks.: +370 37362539.
Mob.tel.: +370 604 07050.

Laukiame Jūsų žinučių 

Apie kompaniją 

Įmonė įkurta 2004 metais ir šiuo metu vienija kelių dešimčių specialistų komandą. 

ONYX pagrindinis verslas yra rinkodaros konsultacijos ir pagalba įgyvendinant rinkodaros strategiją elektroninio verslo terpėse.

Skirtingai nuo daugelio rinkodaros konsultantų, ONYX ne tik sukuria kliento rinkodaros strategiją, bet ir savo jėgomis ją įgyvendina. Pagrindinės ONYX veiklos kryptys – rinkodaros strategijų įgyvendinimas, taikant elektroninio verslo metodus.

ONYX naudoja kompleksinį rinkodaros sprendimų rinkinį. Nenaudojame tradicinių rinkodaros metodų (reklama ir rėmimas visuomeninėse informavimo priemonėse, lauko reklama, parodos ir pan.), tačiau vadovaujamės moderniais, elektroniniu verslu besiremiančiais metodais (interneto interaktyvumo galimybių panaudojimas, elektroninės konferencijos, reklama elektroniniu paštu ir pan.). ONYX sugeba pasiekti maksimaliai efektyvius rezultatus, siekdama kliento rinkodaros strategijoje užsibrėžtų tikslų.

Naujienos

Naujas Daniela hotel tinklapis

Pasaulį pamatė nauja Daniela viešbučio svetainė http://www.danielahotel.lt/

Pradėjo veikti Mechel Nemuno internetinė svetainė www.mechelnemunas.lt

Patogi struktūra, šiuolaikinis dizainas, išsamus produkcijos katalogas, galimybė pildyti užsakymus on-line – visa tai yra Mechel Nemuno internetinis portalas.

“Startavo” nauja tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt

Nuo šiandien pradėjo veikti atnaujinta tarpinstitucinė interneto svetainė www.teisingumas.lt su patobulinta ir atnaujinta turinio valdymo sistema.

„Intel“ pademonstruos 8 branduolių procesorių

San Fransiske sekmadienį prasidėsiančioje tarptautinėje konferencijoje „ISSCC 2009“ bendrovė „Intel“ pristatys naujus „Nehalem“ mikroarchitektūros pagrindu sukurtus procesorius, praneša „EETimes.com“.